top of page

Kosmetické přístroje

Níže se můžete detailněji dočíst o funkcích jednotlivých kosmetických přístrojů, které jsou používány během ošetření a to vždy individuálně po domluvě s klientkou. 

Ultrazvuková špachtle

Slouží k přípravě pleti před následným ošetřením. Intenzivně zprůchodní póry, otevře ucpané mazové žlázy, odstraní nadbytečný kožní maz . Provede aktivní peeling pleti. Současně prozáří pleť a otevře pleť pro následnou penetraci.

Hydrodermabraze

Hydrodermabraze pracuje na principu podtlaku s průtokem demiralizované vody nebo speciálního roztoku. Umožňuje hloubkové čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty, dokonale zjemní pleť. Odstraňuje mazové zátky a póry zůstávají čisté. Má dvojnásobný efekt oproti klasickému peelingu. Při ošetření dochází k velmi šetrnému hloubkovému čištění pleti a současně navíc k velmi intenzivní hydrataci, penetraci minerálů a aktivních látek. Patent s unikátním postupem ošetření umožňuje šetrně vyčistit pleť, výrazně dodat hydrataci, projasnění a energii. Hydrodermabraze je vhodná pro všechny typy pleti vyjma velmi aknózní pleti.  Je vhodná i pro velmi citlivou pleť.

Diamantová mikrodermabraze

Mikrodermabraze je bezbolestná neinvazivní metoda, jenž odstraňuje odumřelé buňky kůže z epidermis. Používá se jako hrubší mechanický peeling s větším efektem. Mikrodermabraze je přístroj fungující na bázi podtlaku, který „nasává“ pokožku, napomáhá tím jejímu prokrvení a zároveň jí obrušuje jako peeling. Vhodná k efektivnímu ošetření vrásek, zjemnění mimických vrásek, vylepšení vzhledu jizviček po akné, neštovicích, redukci pigmentových a stařeckých skvrn, barevnému sjednocení pleti, zjemnění a vyhlazení tzv. trudovité pleti.

Neinvazivní mezoterapie Elektroporace

Neinvazivní mezoterapie – Elektroporace je metoda, při které díky intenzivním elektrickým impulsům dochází k dočasnému otevření mezibuněčného prostoru. Propustnost pokožky se zvýší až 400x! Takto otevřené póry v membráně buněk nám umožní zapracovat séra plná vysoce účinných látek do hlubší vrstvy pokožky. Následkem toho dochází k maximálně možné hydrataci a vyživení pleti, kterého je možné dosáhnout v kosmetickém salonu. Jedná se o naprosto neinvazivní metodu,
takže se nemusíte bát bolesti během ošetření.

Radiofrekvence

Metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting, bez chirurgického zákroku a bez anestezie. Multipolární radiofrekvence produkuje střídavý elektrický proud, který působí na povrch pleti. Proud se ve vlnách o vysoké frekvenci šíří povrchem pleti,  vzniká teplo, které proniká do povrchu kůže (max 0,2 mm). Zahřívá jí,  tím stimuluje kolagenová vlákna, redukuje mimické vrásky, obnovuje svěžest pleti po slunění, odstraňuje příznaky ochablé pleti, vypíná kontury a redukuje dvojitou bradu. Ošetření je bezpečné a neinvazivní.

DERMA OXY

Díky intenzivnímu pulznímu tlaku a koncentraci aktivního kyslíku dochází ke zmenšení molekul aktivní látky a následnému vtlačení aktivní látky pomocí intenzivního proudu vzduchu a kyslíku do pleti. Dochází k hloubkové hydrataci a tonizaci pleti. Vhodné k zapracování aktivních  látek například pro těhotné klientky.

bottom of page