ČIŠTĚNÍ PLETI A ZAD

Ošetření mladé pleti intenzivně pročišťují zanícené póry, mají protizánětlivé účinky a regulují tvorbu mazu. Součástí každého ošetření je čištění ultrazvukou špachtlí, odstranění milíí a úprava obočí zdarma.

Výsledkem je hebká a pročištěná pleť.

Doba ošetření 60 - 90 minut.


OŠETŘENÍ MLADÉ PLETI

Biopure - 450Kč

Optimálně reguluje tvorbu mazu na bázi enzymů. Má protizánětlivé účinky a intenzivně pročišťuje zanícené póry.

Povrchové čištění, přístrojové změkčení pleti, hloubkové čištění nebo detoxikační peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, tonizace pleti, úprava obočí, masážní zapracování vitamínového séra, slupovací maska, koncentrát Q10 a fluid.

OŠETŘENÍ AKNÓZNÍ PLETI

Aha peel - 490Kč

Účinek AHA kyselin prokazuje vynikající výsledky! Léčba lehkého až těžkého akné. Okamžitý efekt!

Povrchové čištění, přístrojové změkčení pleti, hloubkové čištění, dočištění ultrazvukovou špachtlí, AHA peel mask, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, masážní zapracování léčivého séra, maska, koncentrát Q10 a matující fluid.

LÉČEBNÁ MEZOTERAPIE

Přístrojové ošetření - 700Kč

Mezoterapie je invazivní postup, při kterém se do střední vrstvy kůže aplikují speciální LÉČIVÉ roztoky.

Nejefektivnější metoda léčby akné, léčivé roztoky jsou aplikovány do hloubky pokožky, dochází tak k okamžitému zničení bakterií a zamezuje se tvorbě dalšího akné. Většinou postačí 2-3 ošetření. A stává se tak daleko efektivnější a úspěšnější než laserové ošetření akné.

ULTRAZVUKOVÉ ČIŠTĚNÍ PLETI

Přístrojové ošetření - 600Kč

Speciální léčivá séra, která jsou na kůži aplikovány, jsou zapracovány hluboko do kůže, čímž působí až 100x efektivněji, než při pouhém vmasírování do pokožky.

ULTRAZVUKOVÁ ŠPACHTLE

Zdarma k ošetření

Ultrazvuková špachtle funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací. Je bezbolestná, neagresivní, účinná a šetrná metoda, která čistí póry bez podráždění a zarudnutí pleti.

OŠETŘENÍ ZAD

600Kč

Povrchové čištění, peeling, tonizace, změkčení, hloubkové čištění, dočištění ultrazvukovou špachtlí, masáž, čistící hloubková maska a krém.