SPECIÁLNÍ PROGRAMY

Kosmetická ošetření zaměřena na silnou revitalizaci a zpevnění pleti, vyhlazení jemných i hlubokých vrásek obličeje i dekoltu !

Doba ošetření 100 minut


BOTOXINOVÉ OŠETŘENÍ


  • Znatelná REDUKCE mimických linek a drobných vrásek
  • Výrazný ANTI-AGING s vykreslením kontur obličeje
  • Doba ošetření 100 minut

  • Cena ošetření 990 Kč


Díky účinkům aktivních látek se jedná o absolutní hit v klasickém kosmetickém ošetření. Aktivní látky INHIBUJÍ mikro-stahy svalových vláken čímž PŘEDCHÁZEJÍ vzniku vrásek nových, jedná o  šetrnou - efektní alternativu BOTULOTOXINOVÝM injekcím, která znatelně vyhladí a omladí pokožku.


PRŮBĚH OŠETŘENÍ:

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, enzymatický peeling s jojobou, enzymatická jogurtová maska, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, mezoterapie s extra-botox ampulí, masáž obličeje i dekoltu liftingovým krémem, sérum pro vyhlazení dekoltu, botoxová maska na bázi netkané textílie, maska pro dekolt, botoxový krém pro obličej i dekolt.


OMLAZENÍ 24KARÁTOVÝM ZLATEM


  • Silná revitalizace pleti
  • Omlazující účinek s efektem ,,nové tváře,,
  • Doba ošetření 100 minut

  • Cena ošetření 1200 Kč

Zlato představuje symbol věčného mládí.

Mimo svou vysokou cenu disponuje zlato unikátními vlastnostmi. Vaši pokožku okysličí, zbaví jedů, má omlazující efekt. Vaši pleť doslova rozzáří a naplní energií. Mikročástečky zlata pozitivně ovlivňují látkovou výměnu, zpomalují proces stárnutí a znatelně mírní jeho příznaky. Účinky zlata jsou odpradávna ceněny, ať už se jedná o starobylé východní směry, nebo západní medicínu.


PRŮBĚH OŠETŘENÍ:

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, enzymatický peeling s jojobou, enzymatická jogurtová maska, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, ultrazvuk s 24karátovým zlatým sérem, masáž obličeje i dekoltu zlatým krémém, zlaté sérum pro dekolt, alginátová zlatá maska pro obličej i krk, maska pro dekolt, zlatý krém pro obličej i dekolt.