KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ PLETI A DEKOLTU

Klasická kosmetická ošetření zpomalují proces stárnutí pleti, posilují její obranyschopnost, působí proti podráždění, hydratují a vyživují.

Výsledkem je jemná, odpočatá, sjednocená a hydratovaná pleť.

Doba ošetření 60 - 90 minut.

Obličej 450Kč

Obličej a dekolt 550Kč

OŠETŘENÍ PŘÍRODNÍ KOSMETIKOU

 • Přírodní, hypoalergenní ošetření, neobsahuje barviva, uměla aromata ani konzervanty


Díky skutečně vysokému obsahu minerálních látek a stopových prvků mají produkty řadu silných okamžitých účinků na pleť. Jedná se o čistě přírodní kosmetické produkty.

Povrchové čištění pleti, peeling s lávovou zemí, čištění ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí, relaxační masáž emulzí aloe vera, bioaktivní liftingové sérum, maska z bílého jílu, ochranný bioaktivní krém.

Obličej 450Kč

Obličej a dekolt 550Kč

HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ - HYALURONIC MAX

 • Intenzivní hydratační program s kyselinou hyaluronovou


Silný účinek mořských řas z Atlantiku zpomaluje proces stárnutí pleti, který je umocněn působením kyseliny hyaluronové.

Povrchové čištění pleti, gel emulze, tonizace pleti, změkčení pleti nebo enzymatický peeling, hloubkové čištění, dočištění ultrazvukovou špachtli, tonizace pleti, úprava obočí, hyaluronic sérum, masáž obličej a nebo masáž obličej a dekolt, hyaluronová maska a hyaluronový krém.

Obličej 450Kč

OŠETŘENÍ MASTNÉ PLETI - BIOPURE

 • Program pro mastnou pleť k regulaci tvorby mazu

 • Odstranění nečistot a detoxikace pokožky


Optimálně reguluje tvorbu mazu na bázi enzymů. Má protizánětlivé účinky a intenzivně pročišťuje zanícené póry.

Povrchové čištění pleti, detoxikační emulze, změkčení pleti, hloubkové čištění nebo peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, masážní zapracování vitamínového séra, slupovací maska, koncentrát Q10 a krém.

Obličej 450Kč

Obličej a dekolt 550Kč

OŠETŘENÍ CITLIVÉ PLETI - SENSITIVE

 • Speciální pěstící ošetření pro zklidnění a zjemnění velmi citlivé pleti


Působí proti podráždění, protizánětlivě, hydratuje, posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky, zlepšuje prokrvení a brání předčasnému stárnutí.

Povrchové čištění pleti, gel emulze, tonizace pleti, změkčení pleti, nebo enzymatický peeling,  hloubkové čištění, čištění ultrazvukovou špachtlí, jogurtová sklidňující maska, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, sérum, masáž obličej a nebo masáž obličej a dekolt, antistresová závěrečná maska a krém.

Obličej 490Kč

OŠETŘENÍ AKNÓZNÍ PLETI - AHA PEEL

 • Hloubková regenerace pleti s antibakteriálními a hojivými účinky


Účinek AHA kyselin prokazuje vynikající výsledky! Léčba lehkého až těžkého akné. Okamžitý efekt!

Povrchové čištění pleti, detoxikační emulze, tonizace pleti, změkčení pleti, hloubkové čištění, čištění ultrazvukovou špachtlí, aha peel mask, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, masážní zapracování léčivého séra, maska, koncentrát Q10 a matující fluid.

KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ PLETI S DŮRAZEM NA DEKOLT

Kosmetická ošetření pleti a dekoltu mají silný pěstící efekt, vyhlazují jemné vrásky a viditelně omlazují a zpevňují pokožku pleti i dekoltu.

Výsledkem je vyhlazení vrásek obličeje i dekoltu, zpevnění kontur obličeje a silná hydratace.

Doba ošetření 90 - 115 minut.

580Kč

PROTIVRÁSKOVÉ OŠETŘENÍ - AQUASPHERA

 • Pro vyhlazení pleti a udržení mladistvého vzhledu se silným pěstícím efektem


Hydratuje, zjemňuje, dodává pleti pružnost, posiluje bariérovou funkci pokožky. Obsahuje spoustu výživných látek, které hloubkově regenerují a působí proti známkám stárnutí.

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, enzymatická jogurtová maska, tonizace pleti, úprava obočí, zapracování omlazujícího séra, masáž obličeje i dekoltu liftingovým krémem, vypínací maska, vyhlazující krém a krém pro dekolt.

550kČ

OŠETŘENÍ PLETI S ČERVENÝMI ŽILKAMI

 • Podpora mikroflóry pokožky, zvýšení pružnosti cévních stěn a omezení růstu nových kapilár, posílení cévní stěny a zmírnění prokrvení


Pro ženy, které chtějí svou pleť hýčkat přírodními produkty. Velmi oblíbená řada, která jemně a velmi účinně pečuje o kupérozní pleť.

Povrchové čištění pleti, květová pleťová voda, jemný peeling lávovou zemí, úprava obočí, regenerační sérum k pročištění rozšířených žilek, masáž obličeje a dekoltu, maska pro rozšíření žilky, krém zvyšující pružnost a pevnost cévních stěn, krém pro dekolt.

580Kč

VYBĚLUJÍCÍ OŠETŘENÍ - REGE WHITE

 • Zesvětlení pigmentových skvrn a vyhlazení jemných vrásek


Redukuje a ošetřuje kožní hyperpigmentaci, zabraňuje vzniku dalších skvrn a to díky účinné kombinaci depigmentačních složek, které působí před, během a po syntéze melaninu.

Povrchové čištění pleti, gel emulze, tonizace, enzymatický peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aha peel mask pro projasnění, vyrovnání PH pleti, tonizace pleti, úprava obočí, zesvětlující sérum pro redukci pigmentu, vyrovnání PH pleti,  masáž obličeje i dekoltu, účinná zesvětlující maska, projasňující krém, krém pro dekolt.

700Kč

SUPERLIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ - TENSILIFT

 • Omlazení pokožky, vyhlazení jemných vrásek

 • Intenzivní program pro zpevnění kontur obličeje a posílení pokožky


Všechny produkty jsou vyrobeny pomocí nové technologie, která využívá přírodní kmenové buňky rostlinného původu ke stimulaci přirozených schopností pleti.

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, liftingová ampule, peeling dekoltu, LIFTINGOVÁ masáž obličeje i dekoltu, sérum pro dekolt, alginátová zpevňující a protivrásková maska, maska pro dekolt, vyhlazující obličejový krém a krém pro dekolt.

700Kč

HYALURONOVÉ OŠETŘENÍ - HYALURON ACTIVE

 • Vysoká hydratace ve všech vrstvách pokožky

 • Zmírnění projevů stárnutí pokožky a snížení ochablosti pokožky

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, jogurtová maska, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, hyaluronové sérum, peeling dekoltu, masáž obličeje a dekoltu lift krémem, sérum pro dekolt, alginátová hyaluronová maska, maska pro dekolt, anti-aging sérum, obličejový hyaluron krém a krém pro dekolt.

800Kč

KOLAGENOVÉ OŠETŘENÍ - COLLAGEN STAR

 • Příjemné ošetření bohaté na účinné látky, které viditelně omladí a vypnou pleť


Kolagen je přímo odpovědný za propojení vrstev pleti, tím i za její hladký a mladý vzhled.

Povrchové čištění pleti, gelová emulze, čištění ultrazvukovou špachtlí, enzymatická jogurtová maska, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, kolagen booster, masáž obličeje i dekoltu kolagenovým krémem, sérum pro dekolt, alginátová kolagenová maska, maska pro dekolt, extra koncentrát, obličejový kolagenový krém a krém pro dekolt.