KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ PLETI

Kosmetická ošetření zpomalují proces stárnutí pleti, posilují její obranyschopnost, působí proti podráždění, hydratují a vyživují. Pravidelnou a kvalitní péčí si udržíte pokožku mnohem déle mladistvou, zdravou a vitální.

Výsledkem je jemná, odpočatá, hydratovaná, vyživená a déle mladistvá pleť.

Doba ošetření 60 - 75 minut.

V ceně zahrnuto barvení a úprava obočí.


OŠETŘENÍ PŘÍRODNÍ KOSMETIKOU

690Kč

  • Výjimečně čisté přírodní ošetření přispívá k restrukturalizaci pokožky, stimuluje regeneraci buněk a obnovuje bariérovou funkci pleti.

Známou a účinnou kombinaci přírodního glycerinu, kyseliny hyaluronové a D-panthenolu doplňuje přírodní extrakt z dužiny plodů baobabu s klinicky prokázaným účinkem.

POWER HYALURONIC

HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ

690Kč

  • HYDRODYNAMICKÉ ošetření - 100% ULTRAHYDRATAČNÍ 

  • Kyselina Hyaluronová + Aktivátor Aquaporinů

Ošetření Hyaluronic VYROVNÁVÁ přirozenou Hydrodynamiku pleti. DOSAHUJE maximální stupeň Hydratace. Masáž obličeje prováděna speciálním masážním gelem s aquaporiny.

BIOPURE

OŠETŘENÍ MASTNÉ PLETI

690Kč

  • Program pro mastnou pleť k regulaci tvorby mazu

  • Odstranění nečistot a detoxikace pokožky

Optimálně reguluje tvorbu mazu na bázi enzymů. Má protizánětlivé účinky a intenzivně pročišťuje zanícené póry.

SENSITIVE

OŠETŘENÍ CITLIVÉ PLETI 

690Kč

  • Speciální pěstící ošetření pro zklidnění a zjemnění velmi citlivé pleti

Působí proti podráždění, protizánětlivě, hydratuje, posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky, zlepšuje prokrvení a brání předčasnému stárnutí.

NATURAL DEFENCE

 ANTI AGE OŠETŘENÍ

690Kč

  • Ultrahydratační, protivráskové a zpevňující 

Řada obsahuje účinné látky, které jsou schopny aktivovat kožní imunitní systém, který chrání i nejnáročnější pleť před stárnutím. Proto obdržela "LAUS DE ORO" (Zlatý LAUS), ocenění, které bylo poprvé uděleno výrobci a značce profesionální kosmetiky.

KARBOXYTERAPIE

790Kč

Neinvazivní karboxyterapie je jednou z nejúčinnějších a nejbezpečnějších procedur v moderní kosmetologii!

  • regenerace, lifting a omlazení, snížení otoků
  • liftingový účinek a vyhlazení vrásek
  • zesvětlení a srovnání barvy pleti, zesvětlení skvrn

Při nanesení gelu na masku se spouští chemická reakce, jejíž výsledkem je vysvobození CO2, který aktivně proniká do pokožky. Ošetřená oblast získává silný podnět k regeneraci. Je třeba poznamenat, že oxid uhličitý má zároveň vazodilatační účinek, který zvyšuje průtok krve. Zvýšený průtok krve pak napomáhá vylučování produktů tkáňového metabolismu.

Tato procedura má velmi silný hydratační a anti-agingový efekt. Podporuje udržování hladiny vlhkosti v epidermální vrstvě kůže, která je velmi důležitá pro její zdraví. 

RELAXING MOMENTS

UVOLŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ

690kČ

Svět arabských pohádek! Můžete se těšit na zážitek plný vůní, které Vám dlouho utkví v paměti, na výživné krémové masky a hřejivé masážní oleje, které přinesou velký užitek Vaší pleti.