KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ PLETI A DEKOLTU

Klasická kosmetická ošetření zpomalují proces stárnutí pleti, posilují její obranyschopnost, působí proti podráždění, hydratují a vyživují.

Výsledkem je jemná, odpočatá, sjednocená a hydratovaná pleť.

Doba ošetření 60 - 90 minut.

ZÁKLADEM JE FARMACEUTICKÁ KOSMETIKA

Obličej 490Kč

Obličej a dekolt 590Kč


OŠETŘENÍ PŘÍRODNÍ KOSMETIKOU

 • Výjimečně čisté přírodní ošetření přispívá k restrukturalizaci pokožky, stimuluje regeneraci buněk a obnovuje bariérovou funkci pleti.

Známou a účinnou kombinaci přírodního glycerinu, kyseliny hyaluronové a D-panthenolu doplňuje přírodní extrakt z dužiny plodů baobabu s klinicky prokázaným účinkem.

Povrchové čištění pleti, jojobový peeling s beta-karotenem, čištění ultrazvukovou špachtlí s aloe vera, úprava obočí, relaxační masáž emulzí, bioaktivní liftingové sérum, maska z bílého jílu, ochranný bioaktivní krém.

Obličej 490Kč

Obličej a dekolt 590Kč

HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ - HYALURONIC MAX

 • Intenzivní hydratační program s kyselinou hyaluronovou


Silný účinek mořských řas z Atlantiku zpomaluje proces stárnutí pleti, který je umocněn působením kyseliny hyaluronové.

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění, enzymatický peeling, hloubkové čištění, dočištění ultrazvukovou špachtli, tonizace pleti, úprava obočí, hyaluronic sérum, masáž obličej a nebo masáž obličej a dekolt masážním výživným krémem, hyaluronová gelová maska a hyaluronový krém.

Obličej 490Kč

Obličej a dekolt 590Kč

OŠETŘENÍ MASTNÉ PLETI - BIOPURE

 • Program pro mastnou pleť k regulaci tvorby mazu

 • Odstranění nečistot a detoxikace pokožky


Optimálně reguluje tvorbu mazu na bázi enzymů. Má protizánětlivé účinky a intenzivně pročišťuje zanícené póry.

Povrchové čištění pleti, detoxikační emulze, změkčení pleti, hloubkové čištění nebo peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, masážní zapracování vitamínového séra, slupovací maska, koncentrát Q10 a krém.

Obličej 490Kč

Obličej a dekolt 590Kč

OŠETŘENÍ CITLIVÉ PLETI - SENSITIVE

 • Speciální pěstící ošetření pro zklidnění a zjemnění velmi citlivé pleti


Působí proti podráždění, protizánětlivě, hydratuje, posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky, zlepšuje prokrvení a brání předčasnému stárnutí.

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění, enzymatický peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, jogurtová zklidňující maska, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, sérum, masáž obličej a nebo masáž obličej a dekolt masážním výživným krémem, antistresová závěrečná maska a krém.

Obličej 490Kč

OŠETŘENÍ AKNÓZNÍ PLETI - AHA PEEL

 • Hloubková regenerace pleti s antibakteriálními a hojivými účinky


Účinek AHA kyselin prokazuje vynikající výsledky! Léčba lehkého až těžkého akné. Okamžitý efekt!

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění pleti, změkčení pleti a  hloubkové čištění, čištění ultrazvukovou špachtlí, aha peel mask, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, masážní zapracování léčivého séra, maska, koncentrát Q10 a matující fluid.

Obličej 490Kč

SJEDNOCENÍ TÓNU PLETI

 • Zjemňuje vzhled skvrn, sjednocuje barvu pokožky
 • Zesvětluje nažloutlý tón způsobený věkem

Ošetření pro korekci barvy pleti, snižuje produkci a distribuci melaninu.

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, enzymatický peeling, aha peel mask pro projasnění, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, aplikace ampule Dark-Spot, masáž obličeje masážním výživným krémem, tónující maska a závěrečný sjednocující krém.

Obličej 550Kč

Obličej a dekolt 650Kč

OŠETŘENÍ S MATEŘÍ KAŠIČKOU - ROYAL JELLY

 • Pro obnovu buněčné vitality
 • Mateří kašička je bohatá na esenciální aminokyseliny, které vyživují, uklidňují, stimulují a regenerují
 • Revitalizuje, celkově zlepšuje povrch pleti

Skutečný "Kosmetický Poklad" plný VÝŽIVNÝCH látek. Účinné látky - mateří kašička a propolis jsou zaměřené na buněčnou kostru, která tvoří pleť.

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí s aloe vera, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, aplikace séra s mateří kašičkou, masáž obličeje masážním výživným krémem, maska pro obnovu buněčné vitality s propolisem a mateří kašičkou, emulze a krém s mateří kašičkou.

KOSMETICKÁ OŠETŘENÍ PLETI S DŮRAZEM NA DEKOLT

Kosmetická ošetření pleti a dekoltu mají silný pěstící efekt, vyhlazují jemné vrásky a viditelně omlazují a zpevňují pokožku pleti i dekoltu.

Výsledkem je vyhlazení jemných vrásek obličeje i dekoltu, zpevnění kontur obličeje, silná hydratace a celková revitalizace.

Doba ošetření 90 - 115 minut.

590Kč

PROTIVRÁSKOVÉ OŠETŘENÍ - AQUASPHERA

 • Pro vyhlazení pleti a udržení mladistvého vzhledu se silným pěstícím efektem


Hydratuje, zjemňuje, dodává pleti pružnost, posiluje bariérovou funkci pokožky. Obsahuje spoustu výživných látek, které hloubkově regenerují a působí proti známkám stárnutí.

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, enzymatická jogurtová maska, tonizace pleti, úprava obočí, zapracování omlazujícího séra, masáž obličeje i dekoltu liftingovým krémem, vypínací maska, vyhlazující krém a krém pro dekolt.

590kČ

OŠETŘENÍ PLETI S KUPERÓZOU

 • Podpora mikroflóry pokožky, zvýšení pružnosti cévních stěn a omezení růstu nových kapilár, posílení cévní stěny a zmírnění prokrvení


Zabraňuje chronicky dráždivým procesům tím, že blokuje zánětlivé mediátory.

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění pleti, zvláčňující peeling, úprava obočí, SOS obnovující koncentrát pro obličej i dekolt, masáž obličeje a dekoltu, maska pro rozšíření žilky, krém zvyšující pružnost a pevnost cévních stěn, krém pro dekolt.

690Kč

KOREKCE BARVY PLETI

 • Zjemňuje vzhled skvrn, sjednocuje barvu pokožky
 • Zesvětluje nažloutlý tón, snižuje produkci a distribuci melaninu
 • Ošetření inspirované estetickou medicínou

Redukuje a ošetřuje kožní hyperpigmentaci, zabraňuje vzniku dalších skvrn a to díky účinné kombinaci depigmentačních složek, které působí před, během a po syntéze melaninu.

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění pleti, enzymatický peeling, čištění ultrazvukovou špachtlí, aha peel mask pro projasnění, vyrovnání PH pleti, tonizace pleti, úprava obočí, koncentrát proti tmavým skvrnám,  masáž obličeje i dekoltu, alginátová maska, maska pro dekolt, projasňující krém, krém pro dekolt.

650Kč

SUPERLIFTINGOVÉ OŠETŘENÍ - TENSILIFT

 • Omlazení pokožky, vyhlazení jemných vrásek

 • Intenzivní program pro zpevnění kontur obličeje a posílení pokožky

Všechny produkty jsou vyrobeny pomocí nové technologie, která využívá přírodní kmenové buňky rostlinného původu ke stimulaci přirozených schopností pleti.

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, liftingová ampule, LIFTINGOVÁ masáž obličeje i dekoltu, sérum pro dekolt, alginátová zpevňující a protivrásková maska, maska pro dekolt, vyhlazující krém pro obličej i  dekolt.

690Kč

SOS OBNOVUJÍCÍ

 • Ošetření pro atopickou pokožku a pro pleť s kuperózou

 • Blokuje zánětlivé mediátory, zklidňuje
 • Vhodné po lékařsko-estetických zákrocích
 • Ošetření inspirováno estetickou medicínou

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění pleti, čištění ultrazvukovou špachtlí, jogurtová zklidňující maska, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, záchranná ampule, pro obličej i dekolt, masáž obličeje a dekoltu, alginátová maska a maska pro dekolt, regenerační krém pro obličej i dekolt.

790Kč

ZHUTNĚNÍ A VÝPLŇ 3D

 • Vyplňuje, obnovuje objem obličeje

 • Ampule s efektem 3D výplně pokožky

 • Ošetření inspirováno estetickou medicínou

Pro jemnou pleť, která ztratila pevnost a na svislé vrásky - krk a nosoretní.

Povrchové čištění pleti, gelové dočištění, čištění ultrazvukovou špachtlí, jogurtová maska, vyrovnání PH pleti, úprava obočí, vyplňující ampule pro obličej i dekolt, masáž obličeje i dekoltu, maska na bázi netkané textilie napuštěná sérem a maska pro dekolt, botoxový krém pro obličej i dekolt .