KOSMETIKA OBLIČEJ

Kosmetická ošetření zpomalují proces stárnutí pleti, posilují její obranyschopnost, působí proti podráždění, hydratují a vyživují. Pravidelnou a kvalitní péčí si udržíte pokožku mnohem déle mladistvou, zdravou a vitální.

OŠETŘENÍ PŘÍRODNÍ

790Kč

  • Výjimečně čisté přírodní ošetření přispívá k restrukturalizaci pokožky, stimuluje regeneraci buněk a obnovuje bariérovou funkci pleti.
Unikátní metoda ošetření pleti s vědecky prokázanými účinky, která spočívá v ovlivňování aktivity enzymů přirozeně se v pleti vyskytující, které se podílejí na udržování zdravé a vitální pleti. 
.

OŠETŘENÍ MASTNÉ PLETI

790Kč

  • Program pro mastnou pleť k regulaci tvorby mazu
    Odstranění nečistot a detoxikace pokožky.

Optimálně reguluje tvorbu mazu na bázi enzymů. Má protizánětlivé účinky a intenzivně pročišťuje zanícené póry.

HYDRATAČNÍ OŠETŘENÍ

790Kč

  • HYDRODYNAMICKÉ ošetření - 100% ULTRAHYDRATAČNÍ
    Kyselina Hyaluronová + Aktivátor Aquaporinů

Ošetření Hyaluronic VYROVNÁVÁ přirozenou Hydrodynamiku pleti. DOSAHUJE maximální stupeň Hydratace. Masáž obličeje prováděna speciálním masážním gelem s aquaporiny.

OŠETŘENÍ CITLIVÉ PLETI

790Kč

  • Speciální pěstící ošetření pro zklidnění a zjemnění velmi citlivé pleti.

Působí proti podráždění, protizánětlivě, hydratuje, posiluje přirozenou obranyschopnost pokožky, zlepšuje prokrvení a brání předčasnému stárnutí.

ANTI AGE OŠETŘENÍ

790Kč

  • Ultrahydratační, protivráskové a zpevňující.

Řada obsahuje účinné látky, které jsou schopny aktivovat kožní imunitní systém, který chrání i nejnáročnější pleť před stárnutím. Proto obdržela "LAUS DE ORO" (Zlatý LAUS), ocenění, které bylo poprvé uděleno výrobci a značce profesionální kosmetiky.

UVOLŇUJÍCÍ OŠETŘENÍ

790kČ


Svět arabských pohádek! Můžete se těšit na zážitek plný vůní, které Vám dlouho utkví v paměti, na výživné krémové masky a hřejivé masážní oleje, které přinesou velký užitek Vaší pleti.